جمعه 25 آبان 1397   03:10:57
بيشتر
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 338447
تعداد بازديد کنندگان سايت: 89474251 تعداد بازديد زيرپورتال: 563896 اين زيرپورتال امروز: 94 سایت در امروز: 2572 اين صفحه امروز: 44
اخبار و اطلاعیه ها
1397/6/10 شنبه

آزمون بیش از ۴ هزار نازل عرضه سوخت مایع در آذربایجان غربیمنصور جلایر، مدیرکل استاندارد آذربایجان‌غربی گفت: امسال بیش از ۴۵۸۶ مورد آزمون نازل‌های عرضه سوخت مایع از نوع بنزین و گازوئیل توسط شرکت‌های تائید صلاحیت شده انجام گرفته است که از میان آن‌ها ۶ مورد رد و بقیه قبول شده‌اند.

وی با بیان اینکه امسال همچنین ۲۷۲ مورد آزمون باسکول ثابت همکف توسط شرکت‌های تائید صلاحیت شده انجام شده است، عنوان کرد: از این تعداد آزمون ۲۵۹ دستگاه قبول و آزمون ۱۳ دستگاه نیز رد شده است.

جلایر ادامه داد: از ابتدای سال جاری چهار مورد آزمون انگ فلزات گران بها توسط آزمایشگاه‌ های اداره کل استاندارد استان انجام شده است که دو مورد نتیجه قبولی و دو مورد نتیجه رد گرفتند.

وی عنوان کرد: امسال از ۳۵۸۷ مورد آزمون انجام گرفته از سایر وسایل سنجش از جمله ترازو توسط شرکت‌های تائید صلاحیت شده همگی نتیجه قبولی دریافت کردند.

مدیرکل استاندارد آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه امسال ۳۸۲ مورد نمونه آزمون از واحد‌های تولیدی توسط آزمایشگاه‌های همکار انجام شده است، اظهار داشت: از این تعداد ۳۲۱ مورد قبول و ۶۱ مورد نیز رد شدند.

وی تعداد نمونه آزمون از بازار عرضه و توزیع در آزمایشگاه‌های همکار را ۳۱۷ مورد اعلام و بیان کرد: از این تعداد ۲۸۰ مورد نتیجه قبولی و ۳۷ مورد نتیجه رد دریافت کردند.