چهارشنبه 1 اسفند 1397   04:11:04
بيشتر
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 352021
تعداد بازديد کنندگان سايت: 92685173 تعداد بازديد زيرپورتال: 583200 اين زيرپورتال امروز: 123 سایت در امروز: 4297 اين صفحه امروز: 28
1397/3/9 چهارشنبه

تعامل با اتاق‌های اصناف آذربایجان‌غربی بیشتر می‌شودمعاون ارزیابی انطباق اداره کل استاندارد آذربایجان‌غربی گفت: تعامل با اتاق‌های اصناف آذربایجان‌غربی برای انجام آزمون‌های اوزان سبک و سنگین بیشتر می‌شود.
  
ایشان با اشاره به اینکه در مواردی برخی دستگاه‌ها، اصناف و ... از انجام آزمون ممانعت می‌کنند، ادامه داد: این یکی از مشکلات در زمینه انجام آزمون‌ها در استان است که برای حل این مشکل باید تعاملات با این دستگاه‌ها و اصناف بیشتر شود و از سویی به کارگیری نیروهای آموزش دیده و دارای کارت بازرسی برای انجام آزمون‌ها در آزمایشگاه‌های همکار مورد تاکید اداره کل استاندارد است و به هیچ عنوان نباید از نیروهای فاقد بازرسی در انجام آزمون‌ها استفاده کرد.

گفتنی است در آذربایجان‌غربی دو آزمایشگاه همکار در زمینه انجام آزمون‌های نازل سوخت، یک آزمایشگاه همکار در زمینه انجام آزمون اوزان سبک، دو آزمایشگاه همکار هم در زمینه انجام آزمون اوزان سنگین و یک آزمایشگاه هم به طور همزمان در زمینه انجام آزمون‌های نازل سوخت و هم اوزان سبک فعالیت داشته و با اداره کل استاندارد استان همکاری می‌کنند.